Kołobrzeski Rower Miejski

W Kołobrzegu działa miejski system bezobsługowej wypożyczalni rowerów. Powstał on w ramach rozpowszechniania turystyki rowerowej i promocji miasta. Kołobrzeski Rower Miejski umożliwia wypożyczenie roweru w jednym punkcie i oddanie go w zupełnie innym. Jest to idealna opcja dla wielbicieli wycieczek rowerowych, turystów, ale także jeśli komuś się zwyczajnie spieszy.

W ten sposób można zwiedzić całe miasto, nie musząc martwić się o zwrot pojazdu, ponieważ można tego dokonać w tak wielu miejscach i oczywiście z tylu też rozpocząć wycieczkę.
Aby wypożyczyć rower należy dokonać opłaty aktywacyjnej wynoszącej 10 złotych. Pierwsze 20 minut jest darmowe. Dla posiadaczy Karty Mieszkańca pierwsze 40 minut jest darmowe. Jeżeli wypożyczamy rower na dłuższy czas, trzeba będzie zapłacić: od 21 minut do godziny - 2 zł, godzina do dwóch godzin- 3 zł, zaś powyżej 3 godzin to koszt 10 zł (i każda kolejna godzina to także 10 zł). O rower oczywiście trzeba dbać, ponieważ w razie kradzieży, utraty lub zniszczenia roweru poniesiemy karę w wysokości 2000 zł.

Punktów rowerów miejskich jest 13.

Odwiedź www.kolobrzeskirower.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x