Hotele Hotele

Hotel **** Seaside Park

Obiekt znajduje się w budynku wolnostojącym. Posiada 7 kondygnacji w tym 1 podziemna - parkingowa. Na 6 kondygnacji ostatniej, oraz w części kondygnacji od 1 do 5 zorganizowane są apartamenty prywatne. Apartamenty te są funkcjonalnie oddzielone od jednostek hotelowych, które również mieszczą się na kondygnacjach od 1 do 5. Część hotelowa i część prywatna posiadają odrębne wejścia, windy, strefy parkingowe.

Coś dla tych, którzy wciąż pragną piąć się wyżej profesjonalna ścianka wspinaczkowa to jedna z unikatowych atrakcji naszego hotelu. Mieści się w 24 metrowym hotelowym Atrium i przeznaczona jest zarówno dla początkujących (wzrost min. 120 cm), jak i doświadczonych amatorów wspinaczki. Trasy wyrózniają się żywą oprawą kolorystyczną i zostały dostosowane do różnych poziomów trudności. Oczywiście dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwa doświadczony instruktor. 

W hotelowym Centrum Fitness możesz trenować przez okrągły rok, bez względu na pogodę za oknem. Goście mają do dyspozycji profesjonalne urządzenia marki Technogym, przeznaczone zarówno do treningu siłowego, jak i ćwiczeń cardio. A dodatkowym atutem są panoramiczne okna z widokiem na nadmorską zieleń - wysiłek w takich okolicznościach to sama przyjemność. Jeśli podczas ćwiczeń potrzebujesz wsparcia specjalisty, możesz skorzystać z usług naszego trenera personalnego, który stworzy dla Ciebie indywidualny plan treningowy i będzie czuwał nad jego realizacją. Zapraszamy również na specjalne treningi przeznaczone tyko dla kobiet. Godziny otwarcia Fitness Center: 24h/dobę.

Wyzwól swoją zawodową kreatywność. Morze inspiruje do działania i sprzyja nowym pomysłom. Przekonaj się o tym, wybierając Seaside Park Hotel w Kołobrzegu na miejsce swojego kolejnego spotkania biznesowego. Konferencja, szkolenie, impreza VIP, wyjazd integracyjny - nad Bałtykiem każdy firmowy event zakończy się sukcesem. Zapewniamy nowoczesną przestrzeń konferencyjną nawet do 200 osób, którą można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb. Najwyższej klasy sprzęt audiowizualny, wyśmienita kuchnia w restauracji On-The-Wave, a także liczne atrakcje dodatkowe zapewnią odpowiednią oprawę wydarzenia - a inspirujący szum bałtyckich fal dorzucamy gratis.

Strefa Welles&Spa w Seaside Park Hotel to miejsce, w którym można zapomnieć o codzienności i uwolnić się od napięć i stresów. W nowoczesnych, kojąco oddziałujących na zmysły wnętrzach czekają na Ciebie następujące atrakcje: 

Basen kryty o wymiarach 25 x 8 m, głębokości 160 - 240 cm i temperaturze wody ok. 27 °C,
Basen rekreacyjny dla dzieci,
Jacuzzi,
3 rodzaje saun - sucha, parowa, Infrared,
Tepidarium,
Studnia lodowa,
Kriokomora,
Wygodne leżanki w strefie relaksu.

Wyjątkowym wydarzeniem w naszej Strefie Welles&Spa są aromatyczne ceremonie saunowania, które odbywają się w każdy piątek i sobotę w godz. 20:00 - 21:30. Profesjonalny sauna mistrz prowadzi uczestników przez 4 pory roku, a uzupełnieniem energetyzującej, orzeźwiającej ceremonii są owocowe bufety i koktajle witaminowe.

Godziny otwarcia Strefy Wellness: 07.00-22.00.

Dla gości hotelowych wstęp do Strefy Wellnes&Spa oraz na ceremonie saunowania jest bezpłatny.

Ilość miejsc noclegowych: 430

Typ: całoroczny

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x